Hakkımızda |Pastel Yazılım

Pastel Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

Pastel Yazılım olarak; genç-dinamik kadromuz, geniş program yelpazemiz, sayıları hergün artan bayilerimiz ve değerli müşterilerimiz ile büyüyerek devam etmekteyiz.

Geliştirmekte olduğumuz ticari ve sektörel yazılımlarla, işletmelerin siparişten satın almaya, üretimden satış sonrasına kadar süreçlerini başarılı bir şekilde yönetmelerini hedefledik.

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüz dünyasında bilginin doğru bir biçimde alınması, işlenmesi ve analiz edilerek doğru hedeflerin yakalanması işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Bizlerde geliştirdiğimiz ticari ve sektörel yazılımlarla bu süreçte işletmelere doğru çözüm yolları sunmak için çalışmaktayız.

Yazılımlarımız;

  • Güçlü, güvenli ve hızı veritabanı teknolojisi,
  • Karmaşadan uzak sade, esnek ve pratik kullanıcı dostu ara yüzleri,
  • Gelişmiş ve esnek raporlama araçları ile işletmelere büyük avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca, ticari yazılımların fonksiyonelliği kadar satış sonrasında verilen teknik destekler de işletmeler için büyük öneme sahiptir. Pastel Yazılım ailesi olarak müşterilerimizin satış sonrası eğitimi, yazılımların güncellenmesi, veritabanı bakımı, yılsonu devir işlemleri, raporlama ve rapor tasarımları gibi işlemlerde kesintisiz teknik desteğimizle işletmelerimizin ve bayilerimizin en büyük yardımcısı olamaya devam etmekteyiz.

Demo İndir