E-Fatura Dönüşümleri


E-Fatura


E-Arşiv


E-İrsaliye

e-Fatura Nedir ?

e-Fatura uygulaması, taraflar arasında standart oluşturarak faturaların güvenli ve hatasız şekilde dolaşımını sağlamak amacı ile T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından uygulamaya konmuştur.
Bu uygulama, kağıt faturalarınızın elektronik ortamda oluşturulması ve gönderilmesini sağlar ve kağıt fatura le birebir aynı hukuki niteliklere sahiptir.


e-Arşiv Fatura Nedir ?

e-Arşiv uygulaması, faturalarınızın e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere ve son kullanıcılara, elektronik ortam aracılığı ile gönderilmesini sağlayan uygulamadır. e-Arşiv uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin öncelikle e-Faturaya kayıt olması gerekmektedir.e-Fatura ve e-Arşivin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?


Faturalar Elektronik Ortamda
e-Arşiv faturalarınızın bireysel tüketicilere ve e-Faturası olmayan vergi mükellefi firmalara gönderiminin elektronik ortamda kolayca yapılmasını sağlar.

e-Arşiv ile Daha Geniş Ofisler
e-Arşiv hizmeti, kağıt nüsha saklama zorunluluğu olmamasıyla yerden tasarruf etmenizi sağlar, böylece ofis alanınızı daha verimli kullanmış olursunuz.

Faturalara Kolay ve Hızlı Erişim
Digital Planet bulut uygulamasıyla istenen e-Arşiv faturaya, her yerden kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Verimli ve Tasarruflu
Faturanın gönderilmesine dair şirket içi operasyonel süreçlerin yönetilmesinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kağıt faturanın basım ve gönderim maliyetini ortadan kaldırarak, arşivleme için harcanan maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Güvenilir Saklama
Özel Entegratör Digital Planet farkıyla, sözleşme kapsamında 10 yıl boyunca fatura verileriniz güvenilir şekilde saklanır.

Pastel E-Dönüşüm Programları


Hemen İndir